Begijnenstraat 4, 3290 Diest, België

Kavel nummer: 3889855

1 schilderwerk "Animal à l'ombre", gesigneerd Vincke, gedateerd 29 juli 1993, op STEINBACH papier in SCHLEIPER kader, olie op doek. afmetingen (mm) : 1140 x 770 Gewichtsklasse: 0 tot 23kg Locatie: Inkomhal

Startbod
€ 425.00
Aantal biedingen
0
Huidig bod
€ 425.00
Einddatum
Einde op 13/06/2021 17:25
Veilinghuis
Auctim