Draadloze bluetooth over-ear koptelefoon

9160 Lokeren, België

Kavel nummer: 1235907

Aantal: 1Productnaam: Draadloze Bluetooth Over-ear KoptelefoonLet op: Verpakking licht beschadigdConditie: NieuwProductbeschrijving: Batterij speelduur: Tot 24 Uur | Ingebouwde microfoon | Drukbediening | Ruisonderdrukking | Ondersteuning voor spraakbesturing | Volumebediening | Inclusief reiskoffer Artikelcode fabrikant: HPBT3260BK EAN-nummer: 5412810303595 Deze draadloze Bluetooth Koptelefoon beschikt over Active Noise Cancelling. Dit sluit je af voor je omgeving en onderdrukt storende omgevingsgeluiden tot 17 dB. Hierdoor komt het kristalheldere geluid en de uitgebalanceerde bas van deze koptelefoon nog meer tot zijn recht, voor een overweldigend geluid waarin je helemaal wordt ondergedompeld. Daarnaast helpt Active Noise Cancelling je als je supergeconcentreerd moet werken of als je in de trein of in het vliegtuig wilt slapen. Deze Bluetooth koptelefoon heeft een strak design met een elegante, matzwarte afwerking en oorschelpen die je kunt inklappen, zodat je de koptelefoon veilig weg kunt bergen in de meegeleverde, hard shell reisetui. The over-ear oorschelpen en hoofdband zijn vervaardigd van zacht materiaal, voor langdurig draagcomfort. En dat is goed nieuws, want een volledig opgeladen batterij staat garant voor luistersessies van wel 24 uur. Kenmerken • Stevig, inklapbaar design met comfortabele hoofdband en oorschelpen • Bluetooth V4.1 verbinding voor draadloze audiostreaming met een comfortabel bereik van 10 m • Tot 17 dB Active Noise Cancelling voor het onderdrukken van storende omgevingsgeluiden (bijv. in de trein of in het vliegtuig) • Kristalhelder geluid met een uitgebalanceerde bas • Verbindt met smartphones, tablets, smart TV's en nog veel meer • Speeltijd batterij tot 24 uur • Incl. backup audiokabel voor als de batterij bijna leeg is • Incl. handige bewaaretui om de koptelefoon veilig op te bergen en mee te nemen

Startbod
€ 30.00
Aantal biedingen
0
Huidig bod
€ 30.00
Einddatum
Einde op 25/11/2022 19:00
Veilinghuis
Vavato