Actieve optische high speed hdmi™-kabel met ethernet 30m

9160 Lokeren, België

Kavel nummer: 1235909

Aantal: 1Productnaam: Actieve Optische High Speed HDMI™-Kabel met EthernetLengte kabel: 30mLet op: Verpakking licht beschadigdConditie: NieuwTer waarde van: € 254,99Productbeschrijving: HDMI™ Connector | HDMI™ Connector | 4K@60Hz | 18 Gbps | 30.0 m | Rond | PVC | Zwart | Gift Box Artikelcode fabrikant: CVBG3400BK300 EAN-nummer: 5412810318193 Deze actieve optische kabel (AOC) is de perfecte oplossing om grote hoeveelheden en hoogwaardige gegevens over te dragen over lange lengten en vrijwel zonder verlies. Dankzij de volledig metalen behuizing is de kabel zeer goed bestand tegen elektromagnetische interferentie (EMI) en radiofrequentie-interferentie (RFI). Samen met de CPR-certificering is dit de ideale kabel om in gebouwen en kantoren te gebruiken als een vaste constructie tussen de bron en het scherm. Omdat de stekkers de elektrische signalen omzetten in optische signalen (licht), kan het signaal over langere lengten worden verzonden dan gewone koperen kabels, de kabel is echter zeer dun en flexibel. Ook is het niet nodig om een externe voeding toe te voegen, wat gebruikelijk is bij het gebruik van koperdraadkabels over lange lengtes. Kenmerken • Metalen stekkerbehuizing voor hoge weerstand tegen EMI en RFI • Vergulde contacten voor een perfecte gegevensoverdracht • CPR-gecertificeerd voor gebruik in vaste constructies • Gecertificeerde High Speed HDMI™-Kabel met Ethernet • Ondersteunt een maximale resolutie van 4 K bij 60 Hz • Buitendiameter kabel 4,8 mm • Ondersteunt HDCP / EDID / CEC / DDC • Maximale bandbreedte van 18 Gbps • Geen externe voeding nodig dankzij de optische gegevensoverdracht

Startbod
€ 98.00
Aantal biedingen
0
Huidig bod
€ 98.00
Einddatum
Einde op 25/11/2022 19:00
Veilinghuis
Vavato