Afmeting: 505x200cm, Verticale Insteekprofielen 250cm, 2700Kg
Schakel je adblocker uit om alles te zien en ons te helpen deze site gratis te houden.
Bedankt voor je steun!
Aannemers materiaal
8 Staanders 420cm en 23 Frontarmen 125cm en 11 Verbindingsprofielen 130cm
20 Loopplateau's 240cm, 26 Rechtopstaande Profielen in 2 Lengtes, Verbindingsstukken in 3 Lengtes en Bak met Onderdelen
Met Ladder en Luik
Met Veiligheidsnet
3X Voet en 4x Verkeersbord
100cm en 150cm
Voornamelijk Rotswol
Recticel
3x 8 Treden
Inclusief 12 Voeten, Beton en Kunststof, 1x Rek Met Lichte Schade
Inclusief Bok
Diverse Maten, Max 360cm
Zonder Bok
Afmeting: 620x50cm
Afmeting: 215x415x245cm, Geen Sleutel
Kleur Rood, Banden Beschadigd
Plm 15 Zakken met Naald en Loofhoutpellets
Model: DW1251, Op Statief
4 Grote en 2 Kleintjes
2x Metsersprofiel en 2x Materiaal om te Egaliseren
3x Verlangstuk en Kop
Model: C9U2